Echipa forumului GAESTI va ureaza Bun Venit !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Echipa forumului GAESTI va ureaza Bun Venit !

FORUM LOCAL www.gaesti.all-up.com
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Regulamentul forumului
Regulamentul forumului
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Cod de securitate!
Jocuri noi-linkuri de download si prezentari! Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 1:01 pm Scris de drog112

» Monitoare LCD 17", 18", 19"
Jocuri noi-linkuri de download si prezentari! Icon_minitimeSam Feb 25, 2012 11:27 am Scris de petre1414

» Calculatoare AMD 2600+
Jocuri noi-linkuri de download si prezentari! Icon_minitimeSam Feb 25, 2012 11:23 am Scris de petre1414

» CALCULATOR COMPLET CU Monitor, PENTIUM 3 900MHZI,256RAM,30GB 200LEI
Jocuri noi-linkuri de download si prezentari! Icon_minitimeVin Feb 17, 2012 7:49 am Scris de musatmihai1988

» Vand Calculator complet AMD ATHLON 3500+ 64BITI
Jocuri noi-linkuri de download si prezentari! Icon_minitimeVin Feb 17, 2012 7:46 am Scris de musatmihai1988

» Placi video
Jocuri noi-linkuri de download si prezentari! Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 2:28 pm Scris de petre1414

» Intel® Celeron® D Processor 335 2800 MHZI LGA 775 80 RON
Jocuri noi-linkuri de download si prezentari! Icon_minitimeLun Ian 16, 2012 10:54 pm Scris de musatmihai1988

» VAND PROCESOR INTEL 3000 MHZI PENTIUM DUAL CORE SOCKET 775
Jocuri noi-linkuri de download si prezentari! Icon_minitimeLun Ian 16, 2012 10:54 pm Scris de musatmihai1988

» VAND PC 800 MHZI VIA 10GB HARD,DVD ROM,384 RAM,MOUSE TAST,MONITOR
Jocuri noi-linkuri de download si prezentari! Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 6:39 am Scris de musatmihai1988

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Link-uri utile
forum oltcit
Date de contact
Selaru - Gaesti

Dambovita

tel: 07 61 61 08 80 e-mail: dambovitasud@yahoo.com

 

 Jocuri noi-linkuri de download si prezentari!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
iancumarian96




YM : iancumarian96
Telefon : 0735653252
Mesaje : 11
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 28
Localizare : sat Fierbinti comuna Selaru judet Dambovita

Jocuri noi-linkuri de download si prezentari! Empty
MesajSubiect: Jocuri noi-linkuri de download si prezentari!   Jocuri noi-linkuri de download si prezentari! Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 7:00 am

Jocuri noi-linkuri de download si prezentari!
Sus In jos
iancumarian96




YM : iancumarian96
Telefon : 0735653252
Mesaje : 11
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 28
Localizare : sat Fierbinti comuna Selaru judet Dambovita

Jocuri noi-linkuri de download si prezentari! Empty
MesajSubiect: FIFA 11   Jocuri noi-linkuri de download si prezentari! Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 9:40 am

Prezentarea Fifa 11 a inceput

Peter Moore & David Rutter: prezentarea trailerului Fifa 11 NG cu imagini preluate direct din joc.

David Rutter: 11 vs 11 Online Team Play. Toti jucatorii pot fi controlati, chiar si portarii. Portarii pot fi controlati si in modul Career Mode.

David Rutter: Noul sistem Career mode de 15 ani in care puteti juca ca si antrenor, jucator sau antrenor jucator. Detalii despre Creation Center, publicarea modificarilor online si descarcarea lor pe console.

David Rutter: Sistem 360 de garde imbunatatit pentru o posesie si control mai bun.

David Rutter: Fifa 11 vine cu noi modele pentru jucatori, noi animatii, jucatorii arata si se misca diferit in functie de atributele personale.

David Rutter: Fifa 11 Replay Theatre aduce posibilitatea de a salva reluarile pe HDD-ul consolelor iar noul mod audio permite introducerea de sunete personalizate in joc.

David Rutter: Sute de imbunatatiri si modificari la aparare, mijloc, atac. EA a imbunatatit jocul bazandu-se pe feedback-ul primit de la fani si a implementat un nou sistem de pase: Pro Passing.

Peter Moore: Fifa 11 doreste sa devina unul dintre cele mai bune jocuri ale EA. Urmeaza pe scena David Rutter.


Sus In jos
iancumarian96




YM : iancumarian96
Telefon : 0735653252
Mesaje : 11
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 28
Localizare : sat Fierbinti comuna Selaru judet Dambovita

Jocuri noi-linkuri de download si prezentari! Empty
MesajSubiect: Cum setam controalele la fifa 11   Jocuri noi-linkuri de download si prezentari! Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 9:43 am

M-am gândit ca astăzi să vă arăt cum vă puteți schimba controalele după preferințe la Fifa 11. Mai mulți prieteni m-au întrebat care sunt controalele la Fifa și cum le pot schimba, pentru ca nu știau ce reprezintă fiecare buton de pe controller-ul de Xbox.

Pentru Fifa 11 trebuie să intăm în: Fifa11/Game/fifasetup/fifasetup.exe, apoi mergem la Game settings și selectăm tab-ul (din partea de sus) In-Game Keyboard. Acolo veți putea modifica controalele. Mai jos aveți lista cu ce face ficare buton de pe contoroller-ul de Xbox:

A = pasă scurtă
X = pasă lunga (centrare) / sliding tackle
B = șut / standing tackle
RT = sprint / schimbi jucătorul care bate lovitura
LT = call 2nd player
Y = pasă la întalnire / salt cu jucătorii din zid la lovituri libere
RB = demarcarea jucătorilor off ball
B + A = fake shot
LB + B = lob/scariță
LB = schimbă jucătorul pe care-l controlezi
RB + B = șut plasat cu efect
LT + RB = duble
RB + A de doua ori = jucatorul lasa mingea sa treaca
LT + cei 4 R = driblinguri (se poate folosi si RB pt. mai multe scheme)
Cei 4 L = directiile

[i]
Sus In jos
petre1414
mediu



YM : petre1414
Telefon : 0728165380
Mesaje : 96
Data de inscriere : 18/10/2010
Localizare : Fierbinti-Visina-Gaesti DB

Jocuri noi-linkuri de download si prezentari! Empty
MesajSubiect: Re: Jocuri noi-linkuri de download si prezentari!   Jocuri noi-linkuri de download si prezentari! Icon_minitimeJoi Noi 18, 2010 11:14 am

F bine realizata prezentarea
Sus In jos
 
Jocuri noi-linkuri de download si prezentari!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Echipa forumului GAESTI va ureaza Bun Venit ! :: Discutii si dezbateri - CAFENEA :: Teme diverse de discutie-
Mergi direct la: